Ženský dotek

Hluboká relaxace, energetické i fyzické léčení, celková harmonizace čakrového energetického systému, propojení všech vašich těl, aktivace a ukotvení posvátných kódů ve vaší DNA. Vědomé propojování se s vaším světelným tělem. Probíhá v klidu, doprovázené harmonizací pomocí tónů z léčivých nástrojů, dotekem na tělo přes oblečení, je vhodné tedy přijít oblečená/ý pohodlně.

Vše probíhá pod dohledem energií mistrů, archandělů a elohimů (můžete si je nazvat jak je vám příjemné, já používám tyto symboly pro popis těchto energií).

Při práci využívám též energii minerálů v podobě kamenů, které přikládám na oblasti, které si o toto působení samy řeknou. Taktéž při ošetření používám sílu pomanderů a kvintesencí od výrobce Aura soma. Celé sezení je velmi intuitivní a působí proto na každého svým způsobem jinak. Proces trvá kolem 1 hodiny.

Doporučení jak často chodit je čistě na vašem nacítění. Je dobré nechat jednotlivý proces doběhnout, až teprve poté je vhodné podstoupit další. Není určen žádný minimální nebo maximální počet sezení, vše se odvíjí podle vašeho aktuálního tělesného a psychického nastavení.

Proces, který se spustí v sobě řídíte poté přes vaše vědomé vyšší JÁ sami, takže se spouští ve vlnách, tak abyste mohli integrovat všechny části. Postupně. Možná budete chvíli nahoře, chvíli dole. Může se tedy jednat o stavy dočasně střídavé. Vše je však velmi individuální a záleží na tom jaká fáze ve vás je zrovna připravena. Na celý proces je nutné pohlížet jako na léčivý. VELMI DOPORUČUJI použít nějaké podpůrné esence. Hezky v procesu průvodcují a dávají ochranu oleje od Hany Marie Tomáškové (tomexo.cz) a také Aura-soma a její řady Balance, Pomandery a Kvintesence. Nebo si najděte něco, co je vám blízké. Toto je jen mé doporučení, co sama používám já.

KONTRAIDIKACE: Akutní onemocnění, kdy tělo samo prochází procesem a bylo by zbytečné tedy cokoliv chtít spouštět, když už spuštěno je :-) Žádné další kontraindikace mi nejsou známy :-)


Vyhrazuji si však možnost svého vlastního posouzení, zda je pro Vás vhodné či nikoliv.

V některých případech je kontraindikací užívání antidepresiv, psychotik či jiných léků, které ovlivňují osobnost, či ji potlačují. Působením aktivních chemických látek, které blokují receptory v našich neuronových buňkách, poté nelze zažít spojení se Zdrojem, ke kterému je třeba fyzického prožitku a to právě působením našich hormonálních látek. Pokud jsou cíleně řízené, upravuje se tedy jejich vyplavené množství do krve, tak nelze CÍTIT A VNÍMAT tyto silné vysoce energetické stavy.

Nejedná se o metodu reiki ani jiné certifikované metody.  

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky